Featured
08/05
14:00
Spezia
Napoli
Player Stats Available
Premier League
08/05
12:30
Leeds United
Tottenham Hotspur
Player Stats Available
08/05
15:00
Sheffield United
Crystal Palace
Player Stats Available
08/05
17:30
Manchester City
Chelsea
Player Stats Available
08/05
20:15
Liverpool
Southampton
Player Stats Available
La Liga
08/05
13:00
Deportivo Alavés
Levante
Player Stats Available
08/05
15:15
Barcelona
Atlético Madrid
Player Stats Available
08/05
17:30
Cádiz
Huesca
Player Stats Available
08/05
20:00
Athletic Club
Osasuna
Player Stats Available
Bundesliga
08/05
14:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Player Stats Available
08/05
14:30
Hoffenheim
Schalke 04
Player Stats Available
08/05
14:30
Wolfsburg
Union Berlin
Player Stats Available
08/05
14:30
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
Player Stats Available
08/05
17:30
Bayern München
Borussia M'gladbach
Player Stats Available
Serie A
08/05
14:00
Udinese
Bologna
Player Stats Available
08/05
14:00
Spezia
Napoli
Player Stats Available
08/05
17:00
Inter
Sampdoria
Player Stats Available
08/05
19:45
Fiorentina
Lazio
Player Stats Available
Ligue 1
08/05
12:00
Nantes
Bordeaux
Player Stats Available
08/05
16:00
Olympique Lyonnais
Lorient
Player Stats Available
A-League
08/05
08:05
Newcastle Jets
Sydney
Player Stats Available
08/05
10:10
Western Sydney Wanderers
Western United
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
08/05
16:00
Hartberg
Ried
Player Stats Available
08/05
16:00
Rheindorf Altach
Austria Wien
Player Stats Available
08/05
16:00
Admira
St. Pölten
Player Stats Available
Pro League
08/05
17:30
Standard Liège
Gent
Player Stats Available
08/05
19:45
Anderlecht
Antwerp
Player Stats Available
Super League
08/05
11:00
Shandong Luneng
Qingdao Hainiu
Player Stats Available
08/05
13:00
Guangzhou R&F
Shenzhen
Player Stats Available
Championship
08/05
12:30
AFC Bournemouth
Stoke City
Player Stats Available
08/05
12:30
Barnsley
Norwich City
Player Stats Available
08/05
12:30
Blackburn Rovers
Birmingham City
Player Stats Available
08/05
12:30
Bristol City
Brentford
Player Stats Available
08/05
12:30
Cardiff City
Rotherham United
Player Stats Available
08/05
12:30
Coventry City
Millwall
Player Stats Available
08/05
12:30
Derby County
Sheffield Wednesday
Player Stats Available
08/05
12:30
Middlesbrough
Wycombe Wanderers
Player Stats Available
08/05
12:30
Nottingham Forest
Preston North End
Player Stats Available
08/05
12:30
Queens Park Rangers
Luton Town
Player Stats Available
08/05
12:30
Reading
Huddersfield Town
Player Stats Available
08/05
12:30
Watford
Swansea City
Player Stats Available
Ligue 2
08/05
19:00
Chambly
Pau
Player Stats Available
08/05
19:00
Auxerre
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
08/05
19:00
Amiens SC
Niort
Player Stats Available
08/05
19:00
Ajaccio
Paris
Player Stats Available
08/05
19:00
Clermont
Sochaux
Player Stats Available
08/05
19:00
Guingamp
Châteauroux
Player Stats Available
08/05
19:00
Troyes
Dunkerque
Player Stats Available
08/05
19:00
Toulouse
Caen
Player Stats Available
08/05
19:00
Rodez
Nancy
Player Stats Available
08/05
19:00
Valenciennes
Le Havre
Player Stats Available
2. Bundesliga
08/05
12:00
Fortuna Düsseldorf
Eintracht Braunschweig
Player Stats Available
08/05
12:00
Greuther Fürth
Karlsruher SC
Player Stats Available
08/05
12:00
Würzburger Kickers
Osnabrück
Player Stats Available
J-League
08/05
06:00
Sagan Tosu
Sanfrecce Hiroshima
Player Stats Available
08/05
07:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Player Stats Available
08/05
10:00
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Player Stats Available
Eredivisie
08/05
15:30
FC Twente
Heracles
Player Stats Available
08/05
17:45
SC Heerenveen
FC Utrecht
Player Stats Available
08/05
19:00
AZ Alkmaar
Fortuna Sittard
Player Stats Available
08/05
20:00
VVV-Venlo
RKC Waalwijk
Player Stats Available
Ekstraklasa
08/05
14:00
Podbeskidzie
Wisła Płock
Player Stats Available
08/05
16:30
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
Player Stats Available
08/05
19:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
Player Stats Available
Premier League
08/05
12:00
Ufa
Zenit
Player Stats Available
08/05
14:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Player Stats Available
08/05
14:30
Arsenal Tula
Rubin Kazan'
Player Stats Available
08/05
17:30
CSKA Moskva
Krasnodar
Player Stats Available
Copa Sudamericana
08/05
01:00
Deportes Tolima
Emelec
Player Stats Available
La Liga 2
08/05
17:15
Ponferradina
Albacete
Player Stats Available
08/05
17:15
Real Zaragoza
Espanyol
Player Stats Available
08/05
19:30
Alcorcón
Las Palmas
Player Stats Available
08/05
20:00
Málaga
Mallorca
Player Stats Available
Allsvenskan
08/05
14:00
Hammarby
Sirius
Player Stats Available
08/05
14:00
IFK Göteborg
Häcken
Player Stats Available
08/05
16:30
Elfsborg
Kalmar
Player Stats Available
08/05
16:30
Örebro
Halmstad
Player Stats Available
Super League
08/05
17:15
Lugano
Vaduz
Player Stats Available
08/05
19:30
Young Boys
Basel
Player Stats Available
Super Lig
08/05
18:30
BB Erzurumspor
Kasımpaşa
Player Stats Available
08/05
18:30
Ankaragücü
Fenerbahçe
Player Stats Available
08/05
18:30
Sivasspor
İstanbul Başakşehir
Player Stats Available
08/05
18:30
Kayserispor
Gazişehir Gaziantep
Player Stats Available
08/05
18:30
Rizespor
Yeni Malatyaspor
Player Stats Available
08/05
18:30
Hatayspor
Denizlispor
Player Stats Available
08/05
18:30
Galatasaray
Beşiktaş
Player Stats Available
08/05
18:30
Fatih Karagümrük
Gençlerbirliği
Player Stats Available
08/05
18:30
Göztepe
Konyaspor
Player Stats Available
08/05
18:30
Trabzonspor
Antalyaspor
Player Stats Available
Major League Soccer
08/05
02:30
Real Salt Lake
SJ Earthquakes
Player Stats Available
08/05
18:00
Chicago Fire
Philadelphia Union
Player Stats Available
08/05
18:00
New York RB
Toronto
Player Stats Available
08/05
18:30
Columbus Crew
DC United
Player Stats Available
08/05
18:30
Nashville SC
New England
Player Stats Available
08/05
20:00
Vancouver Whitecaps
Montreal Impact
Player Stats Available
08/05
20:30
Dallas
Houston Dynamo
Player Stats Available
08/05
23:00
Orlando City
New York City
Player Stats Available
Superliga
08/05
15:00
Tirana
Kastrioti Krujë
08/05
15:00
Apolonia Fier
Laçi
08/05
18:00
Teuta Durrës
Bylis Ballsh
08/05
18:00
Skënderbeu Korçë
Partizani Tirana
Primera B Nacional
08/05
18:30
Belgrano
San Martín Tucumán
08/05
19:00
Tristán Suárez
Independiente Rivadavia
08/05
19:00
Deportivo Morón
Guillermo Brown
08/05
19:30
Ferro Carril Oeste
Atlético Rafaela
08/05
20:00
All Boys
Instituto
Primera B Metropolitana
08/05
18:00
Los Andes
Talleres Remedios
08/05
19:30
Defensores Unidos
Deportivo Armenio
08/05
19:30
Colegiales
UAI Urquiza
08/05
19:30
Argentino Quilmes
San Miguel
08/05
19:30
Sacachispas
Flandria
08/05
19:30
Acassuso
Cañuelas
Primera C
08/05
19:30
Deportivo Laferrere
Deportivo Español
08/05
19:30
Dock Sud
El Porvenir
08/05
19:30
Argentino Merlo
San Martín Burzaco
08/05
19:30
Leandro Nicéforo Alem
Central Córdoba
Torneo Federal A
08/05
20:00
Crucero del Norte
Def. de Pronunciamiento
08/05
20:30
Estudiantes de San Luis
Ferro Carril Oeste LP
Npl Tasmania
08/05
05:00
South Hobart
Kingborough Lions
Northern Nsw
08/05
05:30
Lambton Jaffas
Hamilton Olympic
Capital Territory
08/05
06:00
Canberra FC
Belconnen United
Npl Victoria
08/05
06:00
Avondale Heights
Hume City
Npl South Australian
08/05
06:30
Cumberland United
Adelaide Raiders
08/05
06:30
Adelaide United ||
Adelaide Blue Eagles
08/05
06:30
Adelaide Comets
South Adelaide Panthers
08/05
06:30
Sturt Lions
Adelaide City
08/05
07:15
Adelaide Olympic
Campbelltown City
Npl Tasmania
08/05
07:30
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
08/05
07:30
Olympia Warriors
Launceston City
Npl Western Australia
08/05
08:00
Gwelup Croatia SC
Inglewood United
08/05
08:00
Cockburn City
Armadale
08/05
08:00
Perth
Rockingham City
08/05
08:00
Floreat Athena
Sorrento
08/05
08:00
Bayswater City
ECU Joondalup
Western Australia State League 1
08/05
08:00
Olympic Kingsway
Forrestfield United
08/05
08:00
Subiaco
Stirling Lions
New South Wales
08/05
08:15
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United
Brisbane Premier League
08/05
09:00
Mt Gravatt Hawks
Brisbane Knights
08/05
09:00
The Gap
Albany Creek Excelsior
Npl Queensland
08/05
09:00
Moreton Bay United
Queensland Lions
Npl Victoria
08/05
09:30
Altona Magic
Port Melbourne
Npl Queensland
08/05
09:30
Peninsula Power
SC Wanderers
08/05
09:30
Gold Coast United
Gold Coast Knights
Brisbane Premier League
08/05
10:00
Toowong
St George Willawong
08/05
10:00
Univ. Queensland
Bayside United
Npl Queensland
08/05
10:30
Eastern Suburbs Brisbane
Magpies Crusaders
Npl Western Australia
08/05
12:00
Perth Glory II
Balcatta
Erste Liga
08/05
13:30
Austria Wien II
Dornbirn
08/05
13:30
Austria Lustenau
Amstetten
Premier League
08/05
15:00
Keşlə FK
Sumqayıt
08/05
17:15
Sebail
Neftçi
08/05
12:30
Ruh Brest
Sputnik
08/05
16:30
Minsk
Vitebsk
08/05
18:30
Slavia
Dinamo Brest
Vysshaya Liga Reserve
08/05
10:30
Energetyk-BGU Res.
Torpedo Zhodino Res.
08/05
14:00
Isloch Res.
Dinamo Minsk Res.
08/05
14:00
Shakhtyor Res.
BATE Res.
Vysshaya Liga Women
08/05
15:30
Zorka-BDU W
Dnepr Mogilev W
Liga De Futbol Prof
08/05
20:00
The Strongest
Royal Pari
08/05
22:15
San José
Bolívar
First League: FBiH
08/05
16:00
Rudar Kakanj
Bratstvo Gracanica
08/05
16:00
Slaven Zivinice
TOSK Tesanj
Premier Liga
08/05
14:00
Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bijeljina
08/05
14:00
Sloboda Tuzla
Olimpic Sarajevo
08/05
15:55
Borac Banja Luka
Krupa na Vrbasu
08/05
18:05
Zrinjski
Velez
Brasileiro Women
09/05
00:00
São Paulo W
Internacional RS
09/05
00:00
Ferroviária
Kindermann-Avaí
Parva Liga
08/05
15:45
Ludogorets
Lokomotiv Plovdiv
Player Stats Available
B PFG
08/05
16:00
Lovech
Strumska slava
08/05
16:00
Neftohimik
Septemvri Simitli
08/05
18:30
OFK Pirin
Septemvri Sofia
Primera Division
08/05
01:00
O'Higgins
Unión Española
08/05
17:00
Universidad Católica
Unión La Calera
08/05
20:30
La Serena
Ñublense
08/05
23:00
Santiago Wanderers
Melipilla
Primera A
08/05
23:00
Junior
Millonarios
08/05
23:30
Deportivo Cali
Deportes Tolima
Primera Division
08/05
22:00
Pérez Zeledón
Sporting San José
08/05
22:00
ADR Jicaral
Cartaginés
08/05
22:00
San Carlos
Deportivo Saprissa
08/05
22:00
Santos de Guápiles
Grecia
08/05
22:00
Herediano
Limón
08/05
22:00
Alajuelense
Guadalupe
1. HNL
08/05
16:00
Varaždin
Hajduk Split
2. HNL
08/05
13:55
Medimurje Cakovec
Dinamo Zagreb II
08/05
16:00
Hrvatski Dragovoljac
Solin
08/05
16:00
Dugopolje
Bijelo Brdo
08/05
16:00
Junak
Hajduk Split II
08/05
16:00
Croatia Zmijavci
Kustošija
08/05
16:00
Osijek II
Sesvete
2. Division
08/05
15:00
Omonia Aradippou
Omonia Psevda
08/05
15:00
Othellos
ASIL Lysi
08/05
15:00
Alki Oroklini
Kouris Erimi
08/05
15:00
EN THOI Lakatamia
AE Zakakiou
08/05
15:00
Anagennisi Deryneia
Onisilos
08/05
15:00
Xylotympou
PAEEK
08/05
15:00
Digenis Ypsonas
Akritas
08/05
15:00
Aris
Ayia Napa
08/05
15:00
Ahironas
Digenis Morphou
Czech Liga
08/05
14:00
Zlín
Opava
08/05
16:00
Viktoria Plzeň
Příbram
08/05
16:00
Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
08/05
18:30
Bohemians 1905
Slovan Liberec
2. Liga FNL
08/05
14:45
Hradec Králové
Dukla Praha
08/05
15:00
Ústí nad Labem
Blansko
08/05
16:00
Prostějov
Lisen
08/05
16:00
Chrudim
Třinec
08/05
16:00
Slavoj Vyšehrad
Varnsdorf
U19 League
08/05
10:00
Ceske Budejovice U19
Opava U19
08/05
10:00
Plzen U19
Pribram U19
08/05
10:00
Slavia Prague U19
FK Pardubice U19
08/05
10:00
Sigma Olomouc U19
Ostrava U19
08/05
10:00
Brno U19
Meteor Praha U19
08/05
12:15
Karvina U19
Sparta Praha U19
08/05
13:00
Mlada Boleslav U19
FC Fastav Zlin U19
Liga Pro
08/05
01:00
Macará
Deportivo Cuenca
08/05
19:00
Orense
9 de Octubre
08/05
21:30
Independiente del Valle
LDU Quito
Premier League
08/05
20:30
Al Mokawloon
El Entag El Harby
League Two
08/05
15:00
Cambridge United
Grimsby Town
08/05
15:00
Carlisle United
Walsall
08/05
15:00
Cheltenham Town
Harrogate Town
08/05
15:00
Crawley Town
Bolton Wanderers
08/05
15:00
Exeter City
Barrow
08/05
15:00
Morecambe
Bradford City
08/05
15:00
Oldham Athletic
Forest Green Rovers
08/05
15:00
Port Vale
Mansfield Town
08/05
15:00
Salford City
Leyton Orient
08/05
15:00
Scunthorpe United
Stevenage
08/05
15:00
Southend United
Newport County
08/05
15:00
Tranmere Rovers
Colchester United
Vanarama National League
08/05
15:00
Barnet
Notts County
08/05
15:00
Halifax Town
Boreham Wood
08/05
15:00
Hartlepool United
Maidenhead United
08/05
15:00
Sutton United
Weymouth
08/05
15:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
08/05
15:00
Woking
Chesterfield
08/05
15:00
Wrexham
Yeovil Town
08/05
17:20
Torquay United
Bromley
Meistriliiga
08/05
11:00
Flora
Legion
08/05
14:00
Tammeka
Kuressaare
08/05
17:00
Trans
Nõmme Kalju
Premier League
08/05
08:00
Fasil Ketema
Wolkite Ketema
08/05
13:00
Kedus Giorgis
Bahardar
Meistaradeildin
08/05
17:30
NSÍ
07 Vestur
Finland Cup
08/05
13:00
HJK
KuPS
Crystalbet Erovnuli Liga
08/05
12:00
Samtredia
Shukura
08/05
17:15
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
3. Liga
08/05
13:00
Wehen Wiesbaden
1860 München
08/05
13:00
Dynamo Dresden
Viktoria Köln
08/05
13:00
Kaiserslautern
Uerdingen
08/05
13:00
Magdeburg
MSV Duisburg
08/05
13:00
Ingolstadt
Saarbrücken
08/05
13:00
Hansa Rostock
Zwickau
Regionalliga: Südwest
08/05
13:00
SV Steinbach
Eintracht Stadtallendorf
08/05
13:00
FSV Frankfurt
Bahlinger SC
08/05
13:00
Astoria Walldorf
Mainz 05 II
08/05
13:00
Pirmasens
Aalen
08/05
13:00
Teutonia WS
Ulm
08/05
13:00
Stuttgart II
Bayern Alzenau
08/05
13:00
Schott Mainz
Freiburg II
08/05
13:00
Hessen Kassel
Balingen
08/05
13:00
Homburg
Hoffenheim II
08/05
13:00
Elversberg
Kickers Offenbach
08/05
13:00
TuS RW Koblenz
Sonnenhof Großaspach
Regionalliga: West
08/05
13:00
Köln II
Wegberg-Beeck
08/05
13:00
Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte
08/05
13:00
Preußen Münster
Fortuna Köln
08/05
13:00
Borussia M'gladbach II
Fortuna Düsseldorf II
08/05
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Lippstadt 08
08/05
13:00
Schalke 04 II
Rot Weiss Ahlen
08/05
13:00
SV 1919 Straelen
Bonner SC
08/05
13:00
Homberg
Wiedenbrück
08/05
13:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiss Essen
Super League
08/05
17:30
Volos NFC
Larissa
08/05
17:30
Panaitolikos
Atromitos
08/05
17:30
Lamia
OFI
Football League
08/05
12:45
Panserraikos
Kavala
Super League 2
08/05
12:45
Panachaiki
Trikala
08/05
12:45
Apollon Larissa
OF Ierapetra
08/05
12:45
Doxa Dramas
Karaiskakis
Liga Nacional
08/05
22:00
Guastatoya
Deportivo Sanarate
NB 1
08/05
16:00
Honvéd
Ferencváros
08/05
18:30
Újpest
Zalaegerszegi TE
Pepsideild
08/05
20:15
ÍA
Víkingur Reykjavík
08/05
20:15
Leiknir Reykjavík
Breidablik
08/05
20:15
HK
Fylkir
Inkasso-Deildin
08/05
15:00
Afturelding
Kórdrengir
08/05
15:00
Selfoss
Vestri
Club Friendlies
08/05
01:00
Sogndal
HamKam
08/05
01:00
Ranheim
Stjørdals-Blink
08/05
14:00
Fredrikstad
Grorud
08/05
15:00
Strømmen
KFUM
08/05
16:00
Sandnes Ulf
Bryne
08/05
17:00
Raufoss
Ullensaker / Kisa
08/05
17:00
Mjøndalen
Sarpsborg 08
Persian Gulf Pro League
08/05
17:15
Mes Rafsanjan
Nassaji Mazandaran
08/05
17:30
Foolad
Gol Gohar
08/05
17:45
Sanat Naft
Aluminium Arak
08/05
17:45
Machine Sazi
Saipa
Ligat ha'Al
08/05
16:00
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
08/05
16:45
Bnei Yehuda
Hapoel Tel Aviv
08/05
18:15
Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba
08/05
18:30
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
PrimaVera 1
08/05
09:30
Cagliari U19
Atalanta U19
08/05
10:00
Milan U19
Lazio U19
08/05
11:30
Sampdoria U19
Ascoli U19
08/05
12:00
Torino U19
Inter U19
08/05
14:00
Roma U19
Spal U19
08/05
16:00
Bologna U19
Empoli U19
Serie C Play-offs
08/05
17:00
Perugia
Como
08/05
19:45
Cesena
Mantova
J2-League
08/05
10:00
Ehime
Ryūkyū
Premier League
08/05
12:00
Taraz
Astana
08/05
13:00
Kaspiy
Ordabasy
08/05
14:00
Kairat
Shakhter Karagandy
08/05
15:00
Kaisar
Akzhayik
K-League Classic
08/05
06:00
Daegu
Incheon United
08/05
06:00
Jeju United
Suwon
08/05
08:30
Pohang Steelers
Gangwon
K League 2
08/05
08:00
Bucheon 1995
Sangju Sangmu
A Lyga
08/05
11:00
Hegelmann Litauen
Žalgiris
08/05
13:00
Džiugas Telšiai
Dainava
1. Lyga
08/05
13:00
BFA
Jonava
08/05
16:00
FA Šiauliai
Atmosfera
National Division
08/05
16:00
Racing
UNA Strassen
08/05
17:00
Jeunesse d'Esch
F91 Dudelange
Premier League
08/05
15:00
PKNS
PDRM
Super League
08/05
14:15
Sabah
Kedah
08/05
15:00
UiTM
Kuala Lumpur
08/05
15:00
Pulau Pinang
Johor Darul Ta'zim
Division Intermedia
08/05
15:00
3 de Febrero
Sportivo Trinidense
Division 1
08/05
22:45
Sportivo Luqueño
Guaraní
Primera Division
08/05
17:00
Melgar
Alianza Atlético
08/05
19:15
Universitario
Cienciano
08/05
21:30
Real Garcilaso
Sporting Cristal
09/05
00:00
Carlos Manucci
Ayacucho
1. Liga
08/05
11:40
Bełchatów
Arka Gdynia
08/05
15:00
Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce
08/05
15:00
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
08/05
19:00
Nieciecza
Miedź Legnica
Ekstraliga Women
08/05
10:00
Bydgoszcz
Leczna W
08/05
12:00
GKS Katowice W
Mks Olimpia Szczecin W
Segunda Liga
08/05
15:30
Feirense
UD Oliveirense
08/05
17:00
Benfica II
Sporting Covilhã
08/05
18:00
Mafra
Académica
08/05
20:15
Estoril
Chaves
Premier Division
08/05
18:00
Waterford United
Drogheda United
08/05
18:00
Bohemians
Finn Harps
08/05
18:00
St Patrick's
Shamrock Rovers
Liga 1
08/05
11:30
Gaz Metan Mediaş
Astra
08/05
19:15
Dinamo Bucureşti
Hermannstadt
Liga 2
08/05
09:00
Ripensia Timişoara
Metaloglobus
08/05
09:00
Pandurii Târgu Jiu
SSC Farul
08/05
09:00
Universitatea Cluj
Comuna Recea
08/05
09:00
Petrolul 52
Aerostar Bacău
08/05
09:00
Unirea Slobozia
Şcolar Reşiţa
FNL
08/05
11:00
Tom' Tomsk
Yenisey
08/05
12:00
Irtysh
Orenburg
08/05
12:00
Krylya Sovetov
Krasnodar II
08/05
12:00
Spartak Moskva II
Shinnik
08/05
13:00
Chertanovo
Olimpiyets
08/05
13:00
Fakel
Torpedo Moskva
08/05
14:00
Dinamo Bryansk
Chayka
08/05
14:00
Neftekhimik
SKA Khabarovsk
08/05
14:00
Volgar Astrakhan
Akron
08/05
15:00
Spartak Vladikavkaz
Veles
08/05
18:00
Baltika
Tekstilshchik
Pfl
08/05
08:00
Chita
Smolensk
Championship Play-Offs
08/05
15:00
Montrose
Greenock Morton
08/05
15:00
Cove Rangers
Airdrieonians
League One Play-Offs
08/05
15:00
Elgin City
Edinburgh City
08/05
15:00
Stranraer
Dumbarton
Premiership Play-Offs
08/05
15:00
Raith Rovers
Dunfermline Athletic
Scottish Cup
08/05
16:00
Dundee United
Hibernian
Super Liga
08/05
15:00
Voždovac
Napredak
08/05
15:00
Novi Pazar
Mladost Lučani
08/05
15:00
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
S. League
08/05
13:30
Tanjong Pagar
Young Lions
08/05
13:30
Tampines Rovers
Albirex Niigata S
Fortuna Liga
08/05
16:00
Zlaté Moravce
Spartak Trnava
08/05
16:00
Žilina
Trenčín
08/05
16:00
Ružomberok
Senica
08/05
16:00
Pohronie
Zemplín Michalovce
2. Liga
08/05
09:30
Slovan Bratislava II
Petržalka akadémia
08/05
16:00
Poprad
Púchov
08/05
16:00
Slavoj Trebišov
Liptovský Mikuláš
08/05
16:00
Podbrezová
FK Košice
08/05
16:00
Skalica
Partizán Bardejov
08/05
16:00
Dubnica
Komárno
08/05
16:00
Banska Bystrica
Šamorín
1. SNL
08/05
14:00
Tabor Sežana
Celje
08/05
16:15
Mura
Bravo
2. SNL
08/05
16:00
Bilje
Triglav
08/05
16:00
Dekani
Fužinar
08/05
16:00
NŠ Drava
Krško
08/05
18:00
Brežice
Dob
08/05
19:30
Nafta
Radomlje
Nedbank Cup
08/05
17:00
Tshakhuma
Chippa United
Segunda B - Playoffs
08/05
16:30
Leioa
Haro
08/05
17:00
Langreo
Compostela
08/05
18:00
Badalona
Hércules
Primera Division Women
08/05
10:00
Real Betis W
Eibar W
08/05
12:00
Rayo Vallecano W
Real Madrid
Superettan
08/05
12:00
Landskrona
AFC Eskilstuna
08/05
14:00
Falkenberg
Örgryte
08/05
14:00
Västerås SK
Jönköpings Södra
Division 1: North
08/05
12:00
Dalkurd
Brommapojkarna
08/05
12:00
Hudiksvall
IFK Luleå
08/05
12:00
Sollentuna
Assyriska
Division 1: South
08/05
12:00
Utsikten
Tvååker
08/05
12:00
Österlen
Torns
08/05
14:00
Vänersborgs IF
IFK Malmö
Division 1: North
08/05
15:00
Sandviken
Örebro Syrianska
08/05
15:00
Täby
Sylvia
Division 1: South
08/05
15:00
Åtvidaberg
Skövde AIK
08/05
15:00
Ljungskile
Lund
08/05
15:00
Lindome
Oskarshamns AIK
Challenge League
08/05
17:15
FC Schaffhausen
Aarau
1.Liga Promotion
08/05
15:00
Cham
Stade Nyonnais
08/05
15:00
Bavois
Rapperswil-Jona
08/05
15:00
Köniz
Zürich II
08/05
15:00
Breitenrain
Sion II
08/05
16:45
Bellinzona
YF Juventus
Premier League
08/05
13:00
Express FC
Police
08/05
14:00
Kitara
Jinja SSS
08/05
14:00
BUL
Mbarara City
08/05
14:00
SC Villa
Bright Stars
Persha Liga
08/05
15:00
Obolon'-Brovar
Metalist 1925 Kharkiv
USL Championship
08/05
01:00
Swope Park Rangers
OKC Energy
09/05
00:00
Indy Eleven
Tulsa Roughnecks
09/05
00:30
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
09/05
00:30
Louisville City
Birmingham Legion
USL League One
08/05
23:30
Richmond Kickers
Tormenta
09/05
00:00
North Carolina
Greenville Triumph
Primera Division
08/05
21:00
LALA
Atlético Venezuela
08/05
23:15
Gran Valencia
Yaracuyanos
Premier League
08/05
14:30
The New Saints
Barry Town United
08/05
14:30
Bala Town
Penybont
08/05
14:30
Cardiff MU
Cefn Druids
08/05
14:30
Flint Town United
Aberystwyth Town
08/05
14:30
Haverfordwest County
Newtown
08/05
17:15
Connah's Quay
Caernarfon Town

Welcome to Bet The Builder!

Click on a match from the list to load all the stats. We are loading the featuring match for you right now with all statistics, tips & other data unlocked.

Video Guides

Guides & Articles from the Blog

Betting on corners – under over corners systems

Betting on corners – under/over corners systems

Betting on corners – under/over corners systems & strategies Betting on corners markets ha

Betting Money Trends - quickly identify good & poor value bets & trades

Betting Money Trends – quickly find good & poor value bets

Betting Money Trends – finding value bets in football What makes you money and what loses you

Featured
08/05
14:00
Spezia
Napoli
Player Stats Available
Premier League
08/05
12:30
Leeds United
Tottenham Hotspur
Player Stats Available
08/05
15:00
Sheffield United
Crystal Palace
Player Stats Available
08/05
17:30
Manchester City
Chelsea
Player Stats Available
08/05
20:15
Liverpool
Southampton
Player Stats Available
La Liga
08/05
13:00
Deportivo Alavés
Levante
Player Stats Available
08/05
15:15
Barcelona
Atlético Madrid
Player Stats Available
08/05
17:30
Cádiz
Huesca
Player Stats Available
08/05
20:00
Athletic Club
Osasuna
Player Stats Available
Bundesliga
08/05
14:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Player Stats Available
08/05
14:30
Hoffenheim
Schalke 04
Player Stats Available
08/05
14:30
Wolfsburg
Union Berlin
Player Stats Available
08/05
14:30
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
Player Stats Available
08/05
17:30
Bayern München
Borussia M'gladbach
Player Stats Available
Serie A
08/05
14:00
Udinese
Bologna
Player Stats Available
08/05
14:00
Spezia
Napoli
Player Stats Available
08/05
17:00
Inter
Sampdoria
Player Stats Available
08/05
19:45
Fiorentina
Lazio
Player Stats Available
Ligue 1
08/05
12:00
Nantes
Bordeaux
Player Stats Available
08/05
16:00
Olympique Lyonnais
Lorient
Player Stats Available
A-League
08/05
08:05
Newcastle Jets
Sydney
Player Stats Available
08/05
10:10
Western Sydney Wanderers
Western United
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
08/05
16:00
Hartberg
Ried
Player Stats Available
08/05
16:00
Rheindorf Altach
Austria Wien
Player Stats Available
08/05
16:00
Admira
St. Pölten
Player Stats Available
Pro League
08/05
17:30
Standard Liège
Gent
Player Stats Available
08/05
19:45
Anderlecht
Antwerp
Player Stats Available
Super League
08/05
11:00
Shandong Luneng
Qingdao Hainiu
Player Stats Available
08/05
13:00
Guangzhou R&F
Shenzhen
Player Stats Available
Championship
08/05
12:30
AFC Bournemouth
Stoke City
Player Stats Available
08/05
12:30
Barnsley
Norwich City
Player Stats Available
08/05
12:30
Blackburn Rovers
Birmingham City
Player Stats Available
08/05
12:30
Bristol City
Brentford
Player Stats Available
08/05
12:30
Cardiff City
Rotherham United
Player Stats Available
08/05
12:30
Coventry City
Millwall
Player Stats Available
08/05
12:30
Derby County
Sheffield Wednesday
Player Stats Available
08/05
12:30
Middlesbrough
Wycombe Wanderers
Player Stats Available
08/05
12:30
Nottingham Forest
Preston North End
Player Stats Available
08/05
12:30
Queens Park Rangers
Luton Town
Player Stats Available
08/05
12:30
Reading
Huddersfield Town
Player Stats Available
08/05
12:30
Watford
Swansea City
Player Stats Available
Ligue 2
08/05
19:00
Chambly
Pau
Player Stats Available
08/05
19:00
Auxerre
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
08/05
19:00
Amiens SC
Niort
Player Stats Available
08/05
19:00
Ajaccio
Paris
Player Stats Available
08/05
19:00
Clermont
Sochaux
Player Stats Available
08/05
19:00
Guingamp
Châteauroux
Player Stats Available
08/05
19:00
Troyes
Dunkerque
Player Stats Available
08/05
19:00
Toulouse
Caen
Player Stats Available
08/05
19:00
Rodez
Nancy
Player Stats Available
08/05
19:00
Valenciennes
Le Havre
Player Stats Available
2. Bundesliga
08/05
12:00
Fortuna Düsseldorf
Eintracht Braunschweig
Player Stats Available
08/05
12:00
Greuther Fürth
Karlsruher SC
Player Stats Available
08/05
12:00
Würzburger Kickers
Osnabrück
Player Stats Available
J-League
08/05
06:00
Sagan Tosu
Sanfrecce Hiroshima
Player Stats Available
08/05
07:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Player Stats Available
08/05
10:00
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Player Stats Available
Eredivisie
08/05
15:30
FC Twente
Heracles
Player Stats Available
08/05
17:45
SC Heerenveen
FC Utrecht
Player Stats Available
08/05
19:00
AZ Alkmaar
Fortuna Sittard
Player Stats Available
08/05
20:00
VVV-Venlo
RKC Waalwijk
Player Stats Available
Ekstraklasa
08/05
14:00
Podbeskidzie
Wisła Płock
Player Stats Available
08/05
16:30
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
Player Stats Available
08/05
19:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
Player Stats Available
Premier League
08/05
12:00
Ufa
Zenit
Player Stats Available
08/05
14:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
Player Stats Available
08/05
14:30
Arsenal Tula
Rubin Kazan'
Player Stats Available
08/05
17:30
CSKA Moskva
Krasnodar
Player Stats Available
Copa Sudamericana
08/05
01:00
Deportes Tolima
Emelec
Player Stats Available
La Liga 2
08/05
17:15
Ponferradina
Albacete
Player Stats Available
08/05
17:15
Real Zaragoza
Espanyol
Player Stats Available
08/05
19:30
Alcorcón
Las Palmas
Player Stats Available
08/05
20:00
Málaga
Mallorca
Player Stats Available
Allsvenskan
08/05
14:00
Hammarby
Sirius
Player Stats Available
08/05
14:00
IFK Göteborg
Häcken
Player Stats Available
08/05
16:30
Elfsborg
Kalmar
Player Stats Available
08/05
16:30
Örebro
Halmstad
Player Stats Available
Super League
08/05
17:15
Lugano
Vaduz
Player Stats Available
08/05
19:30
Young Boys
Basel
Player Stats Available
Super Lig
08/05
18:30
BB Erzurumspor
Kasımpaşa
Player Stats Available
08/05
18:30
Ankaragücü
Fenerbahçe
Player Stats Available
08/05
18:30
Sivasspor
İstanbul Başakşehir
Player Stats Available
08/05
18:30
Kayserispor
Gazişehir Gaziantep
Player Stats Available
08/05
18:30
Rizespor
Yeni Malatyaspor
Player Stats Available
08/05
18:30
Hatayspor
Denizlispor
Player Stats Available
08/05
18:30
Galatasaray
Beşiktaş
Player Stats Available
08/05
18:30
Fatih Karagümrük
Gençlerbirliği
Player Stats Available
08/05
18:30
Göztepe
Konyaspor
Player Stats Available
08/05
18:30
Trabzonspor
Antalyaspor
Player Stats Available
Major League Soccer
08/05
02:30
Real Salt Lake
SJ Earthquakes
Player Stats Available
08/05
18:00
Chicago Fire
Philadelphia Union
Player Stats Available
08/05
18:00
New York RB
Toronto
Player Stats Available
08/05
18:30
Columbus Crew
DC United
Player Stats Available
08/05
18:30
Nashville SC
New England
Player Stats Available
08/05
20:00
Vancouver Whitecaps
Montreal Impact
Player Stats Available
08/05
20:30
Dallas
Houston Dynamo
Player Stats Available
08/05
23:00
Orlando City
New York City
Player Stats Available
Superliga
08/05
15:00
Tirana
Kastrioti Krujë
08/05
15:00
Apolonia Fier
Laçi
08/05
18:00
Teuta Durrës
Bylis Ballsh
08/05
18:00
Skënderbeu Korçë
Partizani Tirana
Torneo Federal A
08/05
20:00
Crucero del Norte
Def. de Pronunciamiento
08/05
20:30
Estudiantes de San Luis
Ferro Carril Oeste LP
Primera B Nacional
08/05
18:30
Belgrano
San Martín Tucumán
08/05
19:00
Tristán Suárez
Independiente Rivadavia
08/05
19:00
Deportivo Morón
Guillermo Brown
08/05
19:30
Ferro Carril Oeste
Atlético Rafaela
08/05
20:00
All Boys
Instituto
Primera B Metropolitana
08/05
18:00
Los Andes
Talleres Remedios
08/05
19:30
Defensores Unidos
Deportivo Armenio
08/05
19:30
Colegiales
UAI Urquiza
08/05
19:30
Argentino Quilmes
San Miguel
08/05
19:30
Sacachispas
Flandria
08/05
19:30
Acassuso
Cañuelas
Primera C
08/05
19:30
Deportivo Laferrere
Deportivo Español
08/05
19:30
Dock Sud
El Porvenir
08/05
19:30
Argentino Merlo
San Martín Burzaco
08/05
19:30
Leandro Nicéforo Alem
Central Córdoba
Npl Tasmania
08/05
05:00
South Hobart
Kingborough Lions
Northern Nsw
08/05
05:30
Lambton Jaffas
Hamilton Olympic
Capital Territory
08/05
06:00
Canberra FC
Belconnen United
Npl Victoria
08/05
06:00
Avondale Heights
Hume City
Npl South Australian
08/05
06:30
Cumberland United
Adelaide Raiders
08/05
06:30
Adelaide United ||
Adelaide Blue Eagles
08/05
06:30
Adelaide Comets
South Adelaide Panthers
08/05
06:30
Sturt Lions
Adelaide City
08/05
07:15
Adelaide Olympic
Campbelltown City
Npl Tasmania
08/05
07:30
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
08/05
07:30
Olympia Warriors
Launceston City
Npl Western Australia
08/05
08:00
Gwelup Croatia SC
Inglewood United
08/05
08:00
Cockburn City
Armadale
08/05
08:00
Perth
Rockingham City
08/05
08:00
Floreat Athena
Sorrento
08/05
08:00
Bayswater City
ECU Joondalup
Western Australia State League 1
08/05
08:00
Olympic Kingsway
Forrestfield United
08/05
08:00
Subiaco
Stirling Lions
New South Wales
08/05
08:15
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United
Brisbane Premier League
08/05
09:00
Mt Gravatt Hawks
Brisbane Knights
08/05
09:00
The Gap
Albany Creek Excelsior
Npl Queensland
08/05
09:00
Moreton Bay United
Queensland Lions
Npl Victoria
08/05
09:30
Altona Magic
Port Melbourne
Npl Queensland
08/05
09:30
Peninsula Power
SC Wanderers
08/05
09:30
Gold Coast United
Gold Coast Knights
Brisbane Premier League
08/05
10:00
Toowong
St George Willawong
08/05
10:00
Univ. Queensland
Bayside United
Npl Queensland
08/05
10:30
Eastern Suburbs Brisbane
Magpies Crusaders
Npl Western Australia
08/05
12:00
Perth Glory II
Balcatta
Erste Liga
08/05
13:30
Austria Wien II
Dornbirn
08/05
13:30
Austria Lustenau
Amstetten
Premier League
08/05
15:00
Keşlə FK
Sumqayıt
08/05
17:15
Sebail
Neftçi
Vysshaya Liga Reserve
08/05
10:30
Energetyk-BGU Res.
Torpedo Zhodino Res.
08/05
14:00
Isloch Res.
Dinamo Minsk Res.
08/05
14:00
Shakhtyor Res.
BATE Res.
Vysshaya Liga Women
08/05
15:30
Zorka-BDU W
Dnepr Mogilev W
Premier League
08/05
12:30
Ruh Brest
Sputnik
08/05
16:30
Minsk
Vitebsk
08/05
18:30
Slavia
Dinamo Brest
Liga De Futbol Prof
08/05
20:00
The Strongest
Royal Pari
08/05
22:15
San José
Bolívar
Premier Liga
08/05
14:00
Mladost Doboj Kakanj
Radnik Bijeljina
08/05
14:00
Sloboda Tuzla
Olimpic Sarajevo
08/05
15:55
Borac Banja Luka
Krupa na Vrbasu
08/05
18:05
Zrinjski
Velez
First League: FBiH
08/05
16:00
Rudar Kakanj
Bratstvo Gracanica
08/05
16:00
Slaven Zivinice
TOSK Tesanj
Brasileiro Women
09/05
00:00
São Paulo W
Internacional RS
09/05
00:00
Ferroviária
Kindermann-Avaí
Parva Liga
08/05
15:45
Ludogorets
Lokomotiv Plovdiv
Player Stats Available
B PFG
08/05
16:00
Lovech
Strumska slava
08/05
16:00
Neftohimik
Septemvri Simitli
08/05
18:30
OFK Pirin
Septemvri Sofia
Primera Division
08/05
01:00
O'Higgins
Unión Española
08/05
17:00
Universidad Católica
Unión La Calera
08/05
20:30
La Serena
Ñublense
08/05
23:00
Santiago Wanderers
Melipilla
Primera A
08/05
23:00
Junior
Millonarios
08/05
23:30
Deportivo Cali
Deportes Tolima
Primera Division
08/05
22:00
Pérez Zeledón
Sporting San José
08/05
22:00
ADR Jicaral
Cartaginés
08/05
22:00
San Carlos
Deportivo Saprissa
08/05
22:00
Santos de Guápiles
Grecia
08/05
22:00
Herediano
Limón
08/05
22:00
Alajuelense
Guadalupe
1. HNL
08/05
16:00
Varaždin
Hajduk Split
2. HNL
08/05
13:55
Medimurje Cakovec
Dinamo Zagreb II
08/05
16:00
Hrvatski Dragovoljac
Solin
08/05
16:00
Dugopolje
Bijelo Brdo
08/05
16:00
Junak
Hajduk Split II
08/05
16:00
Croatia Zmijavci
Kustošija
08/05
16:00
Osijek II
Sesvete
2. Division
08/05
15:00
Omonia Aradippou
Omonia Psevda
08/05
15:00
Othellos
ASIL Lysi
08/05
15:00
Alki Oroklini
Kouris Erimi
08/05
15:00
EN THOI Lakatamia
AE Zakakiou
08/05
15:00
Anagennisi Deryneia
Onisilos
08/05
15:00
Xylotympou
PAEEK
08/05
15:00
Digenis Ypsonas
Akritas
08/05
15:00
Aris
Ayia Napa
08/05
15:00
Ahironas
Digenis Morphou
U19 League
08/05
10:00
Ceske Budejovice U19
Opava U19
08/05
10:00
Plzen U19
Pribram U19
08/05
10:00
Slavia Prague U19
FK Pardubice U19
08/05
10:00
Sigma Olomouc U19
Ostrava U19
08/05
10:00
Brno U19
Meteor Praha U19
08/05
12:15
Karvina U19
Sparta Praha U19
08/05
13:00
Mlada Boleslav U19
FC Fastav Zlin U19
Czech Liga
08/05
14:00
Zlín
Opava
08/05
16:00
Viktoria Plzeň
Příbram
08/05
16:00
Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
08/05
18:30
Bohemians 1905
Slovan Liberec
2. Liga FNL
08/05
14:45
Hradec Králové
Dukla Praha
08/05
15:00
Ústí nad Labem
Blansko
08/05
16:00
Prostějov
Lisen
08/05
16:00
Chrudim
Třinec
08/05
16:00
Slavoj Vyšehrad
Varnsdorf
Liga Pro
08/05
01:00
Macará
Deportivo Cuenca
08/05
19:00
Orense
9 de Octubre
08/05
21:30
Independiente del Valle
LDU Quito
Premier League
08/05
20:30
Al Mokawloon
El Entag El Harby
League Two
08/05
15:00
Cambridge United
Grimsby Town
08/05
15:00
Carlisle United
Walsall
08/05
15:00
Cheltenham Town
Harrogate Town
08/05
15:00
Crawley Town
Bolton Wanderers
08/05
15:00
Exeter City
Barrow
08/05
15:00
Morecambe
Bradford City
08/05
15:00
Oldham Athletic
Forest Green Rovers
08/05
15:00
Port Vale
Mansfield Town
08/05
15:00
Salford City
Leyton Orient
08/05
15:00
Scunthorpe United
Stevenage
08/05
15:00
Southend United
Newport County
08/05
15:00
Tranmere Rovers
Colchester United
Vanarama National League
08/05
15:00
Barnet
Notts County
08/05
15:00
Halifax Town
Boreham Wood
08/05
15:00
Hartlepool United
Maidenhead United
08/05
15:00
Sutton United
Weymouth
08/05
15:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
08/05
15:00
Woking
Chesterfield
08/05
15:00
Wrexham
Yeovil Town
08/05
17:20
Torquay United
Bromley
Meistriliiga
08/05
11:00
Flora
Legion
08/05
14:00
Tammeka
Kuressaare
08/05
17:00
Trans
Nõmme Kalju
Premier League
08/05
08:00
Fasil Ketema
Wolkite Ketema
08/05
13:00
Kedus Giorgis
Bahardar
Meistaradeildin
08/05
17:30
NSÍ
07 Vestur
Finland Cup
08/05
13:00
HJK
KuPS
Crystalbet Erovnuli Liga
08/05
12:00
Samtredia
Shukura
08/05
17:15
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
3. Liga
08/05
13:00
Wehen Wiesbaden
1860 München
08/05
13:00
Dynamo Dresden
Viktoria Köln
08/05
13:00
Kaiserslautern
Uerdingen
08/05
13:00
Magdeburg
MSV Duisburg
08/05
13:00
Ingolstadt
Saarbrücken
08/05
13:00
Hansa Rostock
Zwickau
Regionalliga: Südwest
08/05
13:00
SV Steinbach
Eintracht Stadtallendorf
08/05
13:00
FSV Frankfurt
Bahlinger SC
08/05
13:00
Astoria Walldorf
Mainz 05 II
08/05
13:00
Pirmasens
Aalen
08/05
13:00
Teutonia WS
Ulm
08/05
13:00
Stuttgart II
Bayern Alzenau
08/05
13:00
Schott Mainz
Freiburg II
08/05
13:00
Hessen Kassel
Balingen
08/05
13:00
Homburg
Hoffenheim II
08/05
13:00
Elversberg
Kickers Offenbach
08/05
13:00
TuS RW Koblenz
Sonnenhof Großaspach
Regionalliga: West
08/05
13:00
Köln II
Wegberg-Beeck
08/05
13:00
Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte
08/05
13:00
Preußen Münster
Fortuna Köln
08/05
13:00
Borussia M'gladbach II
Fortuna Düsseldorf II
08/05
13:00
Rot-Weiß Oberhausen
Lippstadt 08
08/05
13:00
Schalke 04 II
Rot Weiss Ahlen
08/05
13:00
SV 1919 Straelen
Bonner SC
08/05
13:00
Homberg
Wiedenbrück
08/05
13:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiss Essen
Super League 2
08/05
12:45
Panachaiki
Trikala
08/05
12:45
Apollon Larissa
OF Ierapetra
08/05
12:45
Doxa Dramas
Karaiskakis
Super League
08/05
17:30
Volos NFC
Larissa
08/05
17:30
Panaitolikos
Atromitos
08/05
17:30
Lamia
OFI
Football League
08/05
12:45
Panserraikos
Kavala
Liga Nacional
08/05
22:00
Guastatoya
Deportivo Sanarate
NB 1
08/05
16:00
Honvéd
Ferencváros
08/05
18:30
Újpest
Zalaegerszegi TE
Pepsideild
08/05
20:15
ÍA
Víkingur Reykjavík
08/05
20:15
Leiknir Reykjavík
Breidablik
08/05
20:15
HK
Fylkir
Inkasso-Deildin
08/05
15:00
Afturelding
Kórdrengir
08/05
15:00
Selfoss
Vestri
Club Friendlies
08/05
01:00
Sogndal
HamKam
08/05
01:00
Ranheim
Stjørdals-Blink
08/05
14:00
Fredrikstad
Grorud
08/05
15:00
Strømmen
KFUM
08/05
16:00
Sandnes Ulf
Bryne
08/05
17:00
Raufoss
Ullensaker / Kisa
08/05
17:00
Mjøndalen
Sarpsborg 08
Persian Gulf Pro League
08/05
17:15
Mes Rafsanjan
Nassaji Mazandaran
08/05
17:30
Foolad
Gol Gohar
08/05
17:45
Sanat Naft
Aluminium Arak
08/05
17:45
Machine Sazi
Saipa
Ligat ha'Al
08/05
16:00
Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva
08/05
16:45
Bnei Yehuda
Hapoel Tel Aviv
08/05
18:15
Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba
08/05
18:30
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
Serie C Play-offs
08/05
17:00
Perugia
Como
08/05
19:45
Cesena
Mantova
PrimaVera 1
08/05
09:30
Cagliari U19
Atalanta U19
08/05
10:00
Milan U19
Lazio U19
08/05
11:30
Sampdoria U19
Ascoli U19
08/05
12:00
Torino U19
Inter U19
08/05
14:00
Roma U19
Spal U19
08/05
16:00
Bologna U19
Empoli U19
J2-League
08/05
10:00
Ehime
Ryūkyū
Premier League
08/05
12:00
Taraz
Astana
08/05
13:00
Kaspiy
Ordabasy
08/05
14:00
Kairat
Shakhter Karagandy
08/05
15:00
Kaisar
Akzhayik
K-League Classic
08/05
06:00
Daegu
Incheon United
08/05
06:00
Jeju United
Suwon
08/05
08:30
Pohang Steelers
Gangwon
K League 2
08/05
08:00
Bucheon 1995
Sangju Sangmu
A Lyga
08/05
11:00
Hegelmann Litauen
Žalgiris
08/05
13:00
Džiugas Telšiai
Dainava
1. Lyga
08/05
13:00
BFA
Jonava
08/05
16:00
FA Šiauliai
Atmosfera
National Division
08/05
16:00
Racing
UNA Strassen
08/05
17:00
Jeunesse d'Esch
F91 Dudelange
Premier League
08/05
15:00
PKNS
PDRM
Super League
08/05
14:15
Sabah
Kedah
08/05
15:00
UiTM
Kuala Lumpur
08/05
15:00
Pulau Pinang
Johor Darul Ta'zim
Division Intermedia
08/05
15:00
3 de Febrero
Sportivo Trinidense
Division 1
08/05
22:45
Sportivo Luqueño
Guaraní
Primera Division
08/05
17:00
Melgar
Alianza Atlético
08/05
19:15
Universitario
Cienciano
08/05
21:30
Real Garcilaso
Sporting Cristal
09/05
00:00
Carlos Manucci
Ayacucho
Ekstraliga Women
08/05
10:00
Bydgoszcz
Leczna W
08/05
12:00
GKS Katowice W
Mks Olimpia Szczecin W
1. Liga
08/05
11:40
Bełchatów
Arka Gdynia
08/05
15:00
Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce
08/05
15:00
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
08/05
19:00
Nieciecza
Miedź Legnica
Segunda Liga
08/05
15:30
Feirense
UD Oliveirense
08/05
17:00
Benfica II
Sporting Covilhã
08/05
18:00
Mafra
Académica
08/05
20:15
Estoril
Chaves
Premier Division
08/05
18:00
Waterford United
Drogheda United
08/05
18:00
Bohemians
Finn Harps
08/05
18:00
St Patrick's
Shamrock Rovers
Liga 2
08/05
09:00
Ripensia Timişoara
Metaloglobus
08/05
09:00
Pandurii Târgu Jiu
SSC Farul
08/05
09:00
Universitatea Cluj
Comuna Recea
08/05
09:00
Petrolul 52
Aerostar Bacău
08/05
09:00
Unirea Slobozia
Şcolar Reşiţa
Liga 1
08/05
11:30
Gaz Metan Mediaş
Astra
08/05
19:15
Dinamo Bucureşti
Hermannstadt
FNL
08/05
11:00
Tom' Tomsk
Yenisey
08/05
12:00
Irtysh
Orenburg
08/05
12:00
Krylya Sovetov
Krasnodar II
08/05
12:00
Spartak Moskva II
Shinnik
08/05
13:00
Chertanovo
Olimpiyets
08/05
13:00
Fakel
Torpedo Moskva
08/05
14:00
Dinamo Bryansk
Chayka
08/05
14:00
Neftekhimik
SKA Khabarovsk
08/05
14:00
Volgar Astrakhan
Akron
08/05
15:00
Spartak Vladikavkaz
Veles
08/05
18:00
Baltika
Tekstilshchik
Pfl
08/05
08:00
Chita
Smolensk
Premiership Play-Offs
08/05
15:00
Raith Rovers
Dunfermline Athletic
Scottish Cup
08/05
16:00
Dundee United
Hibernian
Championship Play-Offs
08/05
15:00
Montrose
Greenock Morton
08/05
15:00
Cove Rangers
Airdrieonians
League One Play-Offs
08/05
15:00
Elgin City
Edinburgh City
08/05
15:00
Stranraer
Dumbarton
Super Liga
08/05
15:00
Voždovac
Napredak
08/05
15:00
Novi Pazar
Mladost Lučani
08/05
15:00
Proleter Novi Sad
Radnik Surdulica
S. League
08/05
13:30
Tanjong Pagar
Young Lions
08/05
13:30
Tampines Rovers
Albirex Niigata S
Fortuna Liga
08/05
16:00
Zlaté Moravce
Spartak Trnava
08/05
16:00
Žilina
Trenčín
08/05
16:00
Ružomberok
Senica
08/05
16:00
Pohronie
Zemplín Michalovce
2. Liga
08/05
09:30
Slovan Bratislava II
Petržalka akadémia
08/05
16:00
Poprad
Púchov
08/05
16:00
Slavoj Trebišov
Liptovský Mikuláš
08/05
16:00
Podbrezová
FK Košice
08/05
16:00
Skalica
Partizán Bardejov
08/05
16:00
Dubnica
Komárno
08/05
16:00
Banska Bystrica
Šamorín
1. SNL
08/05
14:00
Tabor Sežana
Celje
08/05
16:15
Mura
Bravo
2. SNL
08/05
16:00
Bilje
Triglav
08/05
16:00
Dekani
Fužinar
08/05
16:00
NŠ Drava
Krško
08/05
18:00
Brežice
Dob
08/05
19:30
Nafta
Radomlje
Nedbank Cup
08/05
17:00
Tshakhuma
Chippa United
Primera Division Women
08/05
10:00
Real Betis W
Eibar W
08/05
12:00
Rayo Vallecano W
Real Madrid
Segunda B - Playoffs
08/05
16:30
Leioa
Haro
08/05
17:00
Langreo
Compostela
08/05
18:00
Badalona
Hércules
Superettan
08/05
12:00
Landskrona
AFC Eskilstuna
08/05
14:00
Falkenberg
Örgryte
08/05
14:00
Västerås SK
Jönköpings Södra
Division 1: North
08/05
12:00
Dalkurd
Brommapojkarna
08/05
12:00
Hudiksvall
IFK Luleå
08/05
12:00
Sollentuna
Assyriska
Division 1: South
08/05
12:00
Utsikten
Tvååker
08/05
12:00
Österlen
Torns
08/05
14:00
Vänersborgs IF
IFK Malmö
Division 1: North
08/05
15:00
Sandviken
Örebro Syrianska
08/05
15:00
Täby
Sylvia
Division 1: South
08/05
15:00
Åtvidaberg
Skövde AIK
08/05
15:00
Ljungskile
Lund
08/05
15:00
Lindome
Oskarshamns AIK
Challenge League
08/05
17:15
FC Schaffhausen
Aarau
1.Liga Promotion
08/05
15:00
Cham
Stade Nyonnais
08/05
15:00
Bavois
Rapperswil-Jona
08/05
15:00
Köniz
Zürich II
08/05
15:00
Breitenrain
Sion II
08/05
16:45
Bellinzona
YF Juventus
Premier League
08/05
13:00
Express FC
Police
08/05
14:00
Kitara
Jinja SSS
08/05
14:00
BUL
Mbarara City
08/05
14:00
SC Villa
Bright Stars
Persha Liga
08/05
15:00
Obolon'-Brovar
Metalist 1925 Kharkiv
USL Championship
08/05
01:00
Swope Park Rangers
OKC Energy
09/05
00:00
Indy Eleven
Tulsa Roughnecks
09/05
00:30
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
09/05
00:30
Louisville City
Birmingham Legion
USL League One
08/05
23:30
Richmond Kickers
Tormenta
09/05
00:00
North Carolina
Greenville Triumph
Primera Division
08/05
21:00
LALA
Atlético Venezuela
08/05
23:15
Gran Valencia
Yaracuyanos
Premier League
08/05
14:30
The New Saints
Barry Town United
08/05
14:30
Bala Town
Penybont
08/05
14:30
Cardiff MU
Cefn Druids
08/05
14:30
Flint Town United
Aberystwyth Town
08/05
14:30
Haverfordwest County
Newtown
08/05
17:15
Connah's Quay
Caernarfon Town