Try our best Analytics PRO sheets.

Featured
14/07
13:00
Djurgården
Värnamo
Player Stats Available
European Championship
14/07
20:00
Spain
England
Player Stats Available
J-League
14/07
10:00
Tokyo Verdy
Machida Zelvia
Player Stats Available
14/07
10:00
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
Player Stats Available
14/07
10:30
Kyoto Sanga
Urawa Reds
Player Stats Available
14/07
10:30
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
Player Stats Available
14/07
11:00
Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka
Player Stats Available
14/07
11:00
Shonan Bellmare
Júbilo Iwata
Player Stats Available
14/07
11:00
Sagan Tosu
Gamba Osaka
Player Stats Available
14/07
11:30
Yokohama F. Marinos
Kashima Antlers
Player Stats Available
Liga MX
14/07
02:10
Toluca
Juárez
Player Stats Available
14/07
02:25
Santos Laguna
Pumas UNAM
Player Stats Available
14/07
04:10
Monterrey
Cruz Azul
Player Stats Available
Copa America
14/07
01:00
Canada
Uruguay
Player Stats Available
Allsvenskan
14/07
13:00
Djurgården
Värnamo
Player Stats Available
14/07
15:30
Häcken
Elfsborg
Player Stats Available
14/07
15:30
Kalmar
Brommapojkarna
Player Stats Available
14/07
15:30
Västerås SK
Norrköping
Player Stats Available
Major League Soccer
14/07
01:30
Austin
Seattle Sounders
Player Stats Available
14/07
01:30
Chicago Fire
New York City
Player Stats Available
14/07
01:30
Dallas
LA Galaxy
Player Stats Available
14/07
01:30
St. Louis City
Vancouver Whitecaps
Player Stats Available
14/07
02:27
Houston Dynamo
Minnesota United
Player Stats Available
14/07
02:30
Colorado Rapids
New York RB
Player Stats Available
14/07
03:25
Portland Timbers
Real Salt Lake
Player Stats Available
14/07
03:30
Los Angeles FC
Columbus Crew
Player Stats Available
14/07
03:30
SJ Earthquakes
Sporting KC
Player Stats Available
Primera B Nacional
14/07
18:00
Arsenal de Sarandi
Ferro Carril Oeste
14/07
18:00
Nueva Chicago
San Telmo
14/07
19:00
Guillermo Brown
Gimnasia Jujuy
14/07
19:00
Aldosivi
Atlanta
14/07
19:30
Gimnasia y Tiro
Deportivo Madryn
14/07
20:00
Agropecuario
Club Atlético Güemes
14/07
20:00
San Martín Tucumán
San Miguel
14/07
20:00
Estudiantes Río Cuarto
Almirante Brown
14/07
20:00
Atletico Mitre
Defensores Unidos
14/07
20:00
Patronato
Colón
14/07
22:00
San Martín San Juan
Deportivo Maipú
Primera B Metropolitana
14/07
19:00
Flandria
Acassuso
14/07
19:00
Villa San Carlos
Excursionistas
14/07
19:00
Argentino Merlo
Deportivo Merlo
14/07
19:00
Liniers
Deportivo Laferrere
14/07
19:00
Comunicaciones
Cañuelas
Primera C
14/07
17:00
El Porvenir
Deportivo Paraguayo
14/07
19:00
General Lamadrid
Argentino Rosario
14/07
19:00
Deportivo Muñiz
Defensores de Cambaceres
14/07
19:00
Mercedes
Atlas
14/07
19:00
Juventud Unida G.
Leandro Nicéforo Alem
14/07
19:00
Claypole
Central Ballester
Torneo Federal A
14/07
19:00
Sol de Mayo
Cipolletti
14/07
19:00
Douglas Haig
Sportivo Las Parejas
14/07
19:30
Villa Mitre
Circulo Deportivo
14/07
19:30
Germinal de Rawson
Deportivo Rincón
14/07
19:30
Kimberley Mar del Plata
Olimpo
14/07
19:30
San Martín Mendoza
Ferro Carril Oeste LP
14/07
19:30
Deportivo Camioneros
Argentino Monte Maíz
14/07
19:30
Juventud Unida Univ.
Gutiérrez
14/07
19:30
Ciudad de Bolívar
Estudiantes de San Luis
14/07
19:30
Huracán Las Heras
Atenas
14/07
19:30
Gimnasia Concepción
Def. de Pronunciamiento
14/07
19:30
Sarmiento Resistencia
Unión Sunchales
14/07
19:30
San Martín Formosa
Boca Unidos
14/07
20:00
Sarmiento de La Banda
Central Norte
14/07
21:00
Juventud Antoniana
Sol de América
14/07
21:15
Sportivo Belgrano
Defensores Belgrano VR
Capital Territory NPL Women
14/07
03:45
Woden Weston W
Gungahlin United W
14/07
03:45
Woden Weston W
Gungahlin United W
Northern Nsw
14/07
05:30
Weston Bears
New Lambton
14/07
05:30
Hamilton Olympic
Valentine
Npl Victoria
14/07
06:00
St. Albans Saints
Altona Magic
New South Wales
14/07
06:00
Western Sydney W. II
Manly United
14/07
06:00
Rockdale City Suns
Sydney United
Capital Territory
14/07
06:00
Tuggeranong United
O'Connor Knights
14/07
06:00
Canberra FC
Cooma Tigers
Capital Territory NPL Women
14/07
06:00
Belconnen United W
Canberra W
Queensland Premier League
14/07
06:00
SWQ Thunder
Caboolture
Western Australia NPL Women
14/07
06:00
Fremantle City W
Murdoch Uni Melville W
Capital Territory NPL Women
14/07
06:00
Belconnen United W
Canberra W
Queensland NPL Women
14/07
07:00
Gold Coast United W
FQ QAS W
Npl Queensland
14/07
07:00
Peninsula Power
Brisbane Roar II
14/07
07:00
Gold Coast Knights
SC Wanderers
Queensland Premier League
14/07
07:45
St George Willawong
Southside Eagles
Queensland NPL Women
14/07
08:00
Mitchelton W
Lions W
14/07
08:00
Souths United W
Sunshine Coast Wanderers W
Brisbane Premier League
14/07
08:15
Univ. Queensland
Mt Gravatt Hawks
Western Australia NPL Women
14/07
08:45
Subiaco W
Perth W
Belarusian Cup
14/07
13:00
Orsha
Arsenal
14/07
14:00
Krumkachy
Dnepr Mogilev
14/07
15:00
Niva
Gomel
14/07
16:00
Volna
Shakhtyor
14/07
16:00
MKK-Dnepr
Naftan
Liga De Futbol Prof
14/07
01:00
The Strongest
Universitario de Vinto
14/07
20:00
Nacional Potosí
Wilstermann
14/07
22:00
Blooming
Bolívar
Serie B
14/07
20:00
Vila Nova
Avaí
Player Stats Available
14/07
22:30
Chapecoense
Brusque
Player Stats Available
Copa do Brasil
14/07
15:00
Grêmio
Operário PR
Serie C
14/07
20:30
Volta Redonda
São Bernardo
14/07
23:00
CSA
Floresta
14/07
23:00
Náutico
Figueirense
Copa Paulista
14/07
14:30
Francana
Botafogo SP II
League 1 Ontario
14/07
19:30
Hamilton United
Vaughan Azzurri
PLSQ
14/07
20:00
Royal-Sélect de Beauport
Ottawa South United
14/07
23:00
Blainville
AS Laval
Primera B
14/07
17:30
La Serena
Antofagasta
14/07
17:30
Santiago Morning
Deportes Limache
14/07
20:00
Unión San Felipe
Curicó Unido
14/07
22:30
Univ. Concepción
San Luis
Chilean Cup
14/07
20:00
Cobresal
Coquimbo Unido
14/07
22:30
Universidad Chile
Everton
Esiliiga B
14/07
13:00
Trans II
Pärnu
14/07
13:00
Tammeka II
Nõmme Kalju II
Esiliiga Women
14/07
16:00
Saku Sporting II W
Elva W
Veikkausliiga
14/07
13:00
Gnistan
Mariehamn
14/07
15:00
EIF
Inter Turku
14/07
16:30
Lahti
Oulu
Ykkonen
14/07
16:00
Jaro
KTP
Pepsideild
14/07
15:00
Vestri
KA
U19 League
14/07
13:00
ÍA / Ka / Sk / VÓ U19
FH / ÍH U19
J2-League
14/07
10:00
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
14/07
10:00
Mito Hollyhock
Yokohama
14/07
10:00
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
14/07
11:00
Montedio Yamagata
Iwaki
14/07
11:00
Tochigi
Fagiano Okayama
14/07
11:00
JEF United
Roasso Kumamoto
14/07
11:00
Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
14/07
11:00
Oita Trinita
Shimizu S-Pulse
J3-League
14/07
10:00
Matsumoto Yamaga
Osaka
14/07
10:00
Giravanz Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
14/07
11:00
Imabari
Zweigen Kanazawa
Japan Football League
14/07
07:00
Sony Sendai
Honda
14/07
07:00
Reinmeer Aomori
Honda Lock
14/07
07:00
Suzuka Unlimited
Verspah Oita
14/07
07:00
Tokyo Musashino City
TIAMO Hirakata
Premier League
14/07
14:00
Kairat
Zhenys
K-League 1
14/07
11:00
Gwangju
Incheon United
14/07
11:00
Suwon
Daegu
14/07
11:00
Sangju Sangmu
Jeonbuk Motors
National League
14/07
08:00
Siheung Citizen
Yeoju Sejong
14/07
09:30
Gyeongju HNP
Pocheon
K League 2
14/07
11:00
Bucheon 1995
Gimpo
14/07
11:00
Anyang
Busan I'Park
14/07
11:00
Seoul E.
Seongnam
National League
14/07
11:00
Ulsan Citize
Mokpo City
Latvian Cup
14/07
15:00
FS Jelgava
Liepāja
14/07
16:00
Tukums
Valmiera
Super League
14/07
13:15
Kuala Lumpur
Selangor
Regional Leagues
14/07
01:30
Nelson Suburbs
Selwyn United
14/07
03:00
Napier City Rovers
Wellington Phoenix Res
2. Division - Group 1
14/07
12:00
Vard
Brattvåg
14/07
13:00
Sotra
Brann II
14/07
14:00
Jerv
Viking II
Division Intermedia
14/07
15:00
Martín Ledesma
Sportivo San Lorenzo
Primera Division
14/07
19:00
Alianza Atlético
Atlético Grau
14/07
21:00
Sport Boys
Sport Huancayo
14/07
21:15
Cusco FC
Melgar
Segunda Division
14/07
19:00
Ayacucho
Comerciantes
14/07
19:15
Alianza Universidad
Carlos Stein
14/07
21:15
Deportivo Binacional
Deportivo Municipal
Liga 1
14/07
17:00
CFR Cluj
Dinamo Bucureşti
FNL
14/07
11:00
Yenisey
KAMAZ
14/07
14:00
Shinnik
Rotor Volgograd
14/07
14:00
Ural
Sochi
14/07
16:00
Neftekhimik
Tyumen
14/07
16:30
Torpedo Moskva
SKA Khabarovsk
14/07
17:30
Rodina Moskva
Baltika
14/07
18:00
Chayka
Sokol Saratov
S. League
14/07
11:00
Hougang United
Young Lions
Premier League
14/07
01:30
Cayon
Village Superstars
14/07
23:00
Bath United
St. Peters
Segunda Division
14/07
14:00
La Luz
Atenas
Primera Division
14/07
14:00
Cerro
Cerro Largo
14/07
16:30
Fénix
Defensor Sporting
14/07
19:00
River Plate
Peñarol
Segunda Division
14/07
19:30
Tacuarembó
Torque
Primera Division
14/07
21:30
Wanderers
Progreso
USL Championship
14/07
03:00
Monterey Bay
Tulsa Roughnecks
14/07
04:00
Sacramento Republic
North Carolina
USL League One
14/07
01:00
Forward Madison
Central Valley Fuego
NPSL
14/07
01:00
Des Moines United
Milwaukee Torrent
14/07
01:00
Dakota Fusion
Duluth
USL League Two
14/07
01:00
Blue Goose
Mississippi Brilla
14/07
01:00
AHFC Royals
Brazos Valley
14/07
01:00
Rochester
Milwaukee Bavarians
14/07
01:00
Des Moines Menace
Chicago Dutch Lions
NPSL
14/07
01:30
West Texas
Denton Diablos
USL League Two
14/07
02:00
New Mexico United II
Ogden City
NPSL
14/07
02:30
El Farolito
Napa Valley 1839
USL League Two
14/07
03:00
Davis Legacy
Academica
14/07
20:00
Oakland County
Kalamazoo FC
14/07
22:30
San Francisco City
SF Glens
Copa Venezuela
14/07
22:00
Deportivo La Guaira
Rayo Zuliano
Club Friendlies 3
14/07
09:00
Primorje
Tolmin
14/07
10:00
Viktoria Otrokovice
Chrudim
14/07
10:00
Hillerød
Fremad Amager
14/07
10:30
Middelfart
Eintracht Norderstedt
14/07
11:00
Sporting Braga
Anderlecht
14/07
11:00
Vendsyssel
Thisted
14/07
12:00
Rot-Weiss Essen
Hoffenheim II
Club Friendlies 4
14/07
12:00
Zagłębie Lubin II
Carina Gubin
14/07
12:00
Hilden
Sprockhövel
Club Friendlies 3
14/07
12:30
Bersenbrück
Borussia M'gladbach II
14/07
13:00
SC Freital
Dynamo Dresden
14/07
13:00
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Hanau 93
14/07
13:00
Brøndby
Dynamo Kyiv
14/07
13:00
Wehen Wiesbaden
FC Gießen
Club Friendlies 4
14/07
13:00
Bruchsal
Mechtersheim
14/07
13:00
Dynamo Schwerin
Wandsbeker TSV Concordia
Club Friendlies 3
14/07
14:00
Sandviken
Brage
Club Friendlies 1
14/07
14:00
Železničar Pančevo
Trabzonspor
Club Friendlies 3
14/07
14:00
Karpaty
Bukovyna
14/07
14:00
LNZ Cherkasy
Livyi Bereh
14/07
14:00
TSV Sasel
Todesfelde
14/07
14:00
Jahn Regensburg
Eltersdorf
Club Friendlies 4
14/07
14:00
Kray
Westfalia Herne
Club Friendlies 3
14/07
14:30
Obolon'-Brovar
Epitsentr Dunayivtsi
14/07
14:30
Vlašim
Sokol Zápy
Club Friendlies 4
14/07
14:30
Oberachern
Offenburger FV
Club Friendlies 3
14/07
15:00
Kolos Kovalivka
Chornomorets
14/07
15:00
Schalding-Heining
1860 München
14/07
15:00
Bohemians 1905
Trenčín
14/07
15:00
H&W Welders
Glentoran
14/07
15:30
Veres
Nyva Ternopil'
14/07
16:00
Hradec Králové
Táborsko
Club Friendlies 2
14/07
16:00
Antalyaspor
Akron
Club Friendlies 3
14/07
16:00
Mura
Zorya
Club Friendlies 2
14/07
16:00
Rizespor
Shakhtar Donetsk
Club Friendlies 3
14/07
16:30
Septemvri Sofia
Yantra 1919
Club Friendlies 4
14/07
17:00
Sloga Doboj
Petrovac
Club Friendlies 3
14/07
17:00
Zagłębie Lubin II
Miedź Legnica
Club Friendlies 4
14/07
17:00
Zeljeznicar
Bani Yas
Club Friendlies 3
14/07
18:00
Koper
Istra 1961
14/07
18:00
Napredak
Radnik Surdulica

Welcome to Bet The Builder!

Click on a match from the list to load all the stats. We are loading the featuring match for you right now with all statistics, tips & other data unlocked.

Video Guides

Guides & Articles from the Blog

Tackles betting tips systems strategies stats guide

Betting on Tackles: New angle to outsmart bookies and WIN

Betting on Tackles: New angle to outsmart bookies and WIN When browsing bookmakers’ market pro

Win big with correct score betting The secret to beat the bookies

Win big with correct score betting: No. 1 secret to beat the bookies!

Win big with correct score betting: The secret to beat the bookies! If you’re looking to take

Featured
14/07
13:00
Djurgården
Värnamo
Player Stats Available
European Championship
14/07
20:00
Spain
England
Player Stats Available
J-League
14/07
10:00
Tokyo Verdy
Machida Zelvia
Player Stats Available
14/07
10:00
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
Player Stats Available
14/07
10:30
Kyoto Sanga
Urawa Reds
Player Stats Available
14/07
10:30
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
Player Stats Available
14/07
11:00
Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka
Player Stats Available
14/07
11:00
Shonan Bellmare
Júbilo Iwata
Player Stats Available
14/07
11:00
Sagan Tosu
Gamba Osaka
Player Stats Available
14/07
11:30
Yokohama F. Marinos
Kashima Antlers
Player Stats Available
Liga MX
14/07
02:10
Toluca
Juárez
Player Stats Available
14/07
02:25
Santos Laguna
Pumas UNAM
Player Stats Available
14/07
04:10
Monterrey
Cruz Azul
Player Stats Available
Copa America
14/07
01:00
Canada
Uruguay
Player Stats Available
Allsvenskan
14/07
13:00
Djurgården
Värnamo
Player Stats Available
14/07
15:30
Häcken
Elfsborg
Player Stats Available
14/07
15:30
Kalmar
Brommapojkarna
Player Stats Available
14/07
15:30
Västerås SK
Norrköping
Player Stats Available
Major League Soccer
14/07
01:30
Austin
Seattle Sounders
Player Stats Available
14/07
01:30
Chicago Fire
New York City
Player Stats Available
14/07
01:30
Dallas
LA Galaxy
Player Stats Available
14/07
01:30
St. Louis City
Vancouver Whitecaps
Player Stats Available
14/07
02:27
Houston Dynamo
Minnesota United
Player Stats Available
14/07
02:30
Colorado Rapids
New York RB
Player Stats Available
14/07
03:25
Portland Timbers
Real Salt Lake
Player Stats Available
14/07
03:30
Los Angeles FC
Columbus Crew
Player Stats Available
14/07
03:30
SJ Earthquakes
Sporting KC
Player Stats Available
Torneo Federal A
14/07
19:00
Sol de Mayo
Cipolletti
14/07
19:00
Douglas Haig
Sportivo Las Parejas
14/07
19:30
Villa Mitre
Circulo Deportivo
14/07
19:30
Germinal de Rawson
Deportivo Rincón
14/07
19:30
Kimberley Mar del Plata
Olimpo
14/07
19:30
San Martín Mendoza
Ferro Carril Oeste LP
14/07
19:30
Deportivo Camioneros
Argentino Monte Maíz
14/07
19:30
Juventud Unida Univ.
Gutiérrez
14/07
19:30
Ciudad de Bolívar
Estudiantes de San Luis
14/07
19:30
Huracán Las Heras
Atenas
14/07
19:30
Gimnasia Concepción
Def. de Pronunciamiento
14/07
19:30
Sarmiento Resistencia
Unión Sunchales
14/07
19:30
San Martín Formosa
Boca Unidos
14/07
20:00
Sarmiento de La Banda
Central Norte
14/07
21:00
Juventud Antoniana
Sol de América
14/07
21:15
Sportivo Belgrano
Defensores Belgrano VR
Primera B Nacional
14/07
18:00
Arsenal de Sarandi
Ferro Carril Oeste
14/07
18:00
Nueva Chicago
San Telmo
14/07
19:00
Guillermo Brown
Gimnasia Jujuy
14/07
19:00
Aldosivi
Atlanta
14/07
19:30
Gimnasia y Tiro
Deportivo Madryn
14/07
20:00
Agropecuario
Club Atlético Güemes
14/07
20:00
San Martín Tucumán
San Miguel
14/07
20:00
Estudiantes Río Cuarto
Almirante Brown
14/07
20:00
Atletico Mitre
Defensores Unidos
14/07
20:00
Patronato
Colón
14/07
22:00
San Martín San Juan
Deportivo Maipú
Primera B Metropolitana
14/07
19:00
Flandria
Acassuso
14/07
19:00
Villa San Carlos
Excursionistas
14/07
19:00
Argentino Merlo
Deportivo Merlo
14/07
19:00
Liniers
Deportivo Laferrere
14/07
19:00
Comunicaciones
Cañuelas
Primera C
14/07
17:00
El Porvenir
Deportivo Paraguayo
14/07
19:00
General Lamadrid
Argentino Rosario
14/07
19:00
Deportivo Muñiz
Defensores de Cambaceres
14/07
19:00
Mercedes
Atlas
14/07
19:00
Juventud Unida G.
Leandro Nicéforo Alem
14/07
19:00
Claypole
Central Ballester
Capital Territory NPL Women
14/07
03:45
Woden Weston W
Gungahlin United W
14/07
03:45
Woden Weston W
Gungahlin United W
Northern Nsw
14/07
05:30
Weston Bears
New Lambton
14/07
05:30
Hamilton Olympic
Valentine
Npl Victoria
14/07
06:00
St. Albans Saints
Altona Magic
New South Wales
14/07
06:00
Western Sydney W. II
Manly United
14/07
06:00
Rockdale City Suns
Sydney United
Capital Territory
14/07
06:00
Tuggeranong United
O'Connor Knights
14/07
06:00
Canberra FC
Cooma Tigers
Capital Territory NPL Women
14/07
06:00
Belconnen United W
Canberra W
Queensland Premier League
14/07
06:00
SWQ Thunder
Caboolture
Western Australia NPL Women
14/07
06:00
Fremantle City W
Murdoch Uni Melville W
Capital Territory NPL Women
14/07
06:00
Belconnen United W
Canberra W
Queensland NPL Women
14/07
07:00
Gold Coast United W
FQ QAS W
Npl Queensland
14/07
07:00
Peninsula Power
Brisbane Roar II
14/07
07:00
Gold Coast Knights
SC Wanderers
Queensland Premier League
14/07
07:45
St George Willawong
Southside Eagles
Queensland NPL Women
14/07
08:00
Mitchelton W
Lions W
14/07
08:00
Souths United W
Sunshine Coast Wanderers W
Brisbane Premier League
14/07
08:15
Univ. Queensland
Mt Gravatt Hawks
Western Australia NPL Women
14/07
08:45
Subiaco W
Perth W
Belarusian Cup
14/07
13:00
Orsha
Arsenal
14/07
14:00
Krumkachy
Dnepr Mogilev
14/07
15:00
Niva
Gomel
14/07
16:00
Volna
Shakhtyor
14/07
16:00
MKK-Dnepr
Naftan
Liga De Futbol Prof
14/07
01:00
The Strongest
Universitario de Vinto
14/07
20:00
Nacional Potosí
Wilstermann
14/07
22:00
Blooming
Bolívar
Copa Paulista
14/07
14:30
Francana
Botafogo SP II
Serie B
14/07
20:00
Vila Nova
Avaí
Player Stats Available
14/07
22:30
Chapecoense
Brusque
Player Stats Available
Copa do Brasil
14/07
15:00
Grêmio
Operário PR
Serie C
14/07
20:30
Volta Redonda
São Bernardo
14/07
23:00
CSA
Floresta
14/07
23:00
Náutico
Figueirense
League 1 Ontario
14/07
19:30
Hamilton United
Vaughan Azzurri
PLSQ
14/07
20:00
Royal-Sélect de Beauport
Ottawa South United
14/07
23:00
Blainville
AS Laval
Primera B
14/07
17:30
La Serena
Antofagasta
14/07
17:30
Santiago Morning
Deportes Limache
14/07
20:00
Unión San Felipe
Curicó Unido
14/07
22:30
Univ. Concepción
San Luis
Chilean Cup
14/07
20:00
Cobresal
Coquimbo Unido
14/07
22:30
Universidad Chile
Everton
Esiliiga B
14/07
13:00
Trans II
Pärnu
14/07
13:00
Tammeka II
Nõmme Kalju II
Esiliiga Women
14/07
16:00
Saku Sporting II W
Elva W
Veikkausliiga
14/07
13:00
Gnistan
Mariehamn
14/07
15:00
EIF
Inter Turku
14/07
16:30
Lahti
Oulu
Ykkonen
14/07
16:00
Jaro
KTP
U19 League
14/07
13:00
ÍA / Ka / Sk / VÓ U19
FH / ÍH U19
Pepsideild
14/07
15:00
Vestri
KA
J2-League
14/07
10:00
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
14/07
10:00
Mito Hollyhock
Yokohama
14/07
10:00
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
14/07
11:00
Montedio Yamagata
Iwaki
14/07
11:00
Tochigi
Fagiano Okayama
14/07
11:00
JEF United
Roasso Kumamoto
14/07
11:00
Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
14/07
11:00
Oita Trinita
Shimizu S-Pulse
J3-League
14/07
10:00
Matsumoto Yamaga
Osaka
14/07
10:00
Giravanz Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
14/07
11:00
Imabari
Zweigen Kanazawa
Japan Football League
14/07
07:00
Sony Sendai
Honda
14/07
07:00
Reinmeer Aomori
Honda Lock
14/07
07:00
Suzuka Unlimited
Verspah Oita
14/07
07:00
Tokyo Musashino City
TIAMO Hirakata
Premier League
14/07
14:00
Kairat
Zhenys
K-League 1
14/07
11:00
Gwangju
Incheon United
14/07
11:00
Suwon
Daegu
14/07
11:00
Sangju Sangmu
Jeonbuk Motors
National League
14/07
08:00
Siheung Citizen
Yeoju Sejong
14/07
09:30
Gyeongju HNP
Pocheon
K League 2
14/07
11:00
Bucheon 1995
Gimpo
14/07
11:00
Anyang
Busan I'Park
14/07
11:00
Seoul E.
Seongnam
National League
14/07
11:00
Ulsan Citize
Mokpo City
Latvian Cup
14/07
15:00
FS Jelgava
Liepāja
14/07
16:00
Tukums
Valmiera
Super League
14/07
13:15
Kuala Lumpur
Selangor
Regional Leagues
14/07
01:30
Nelson Suburbs
Selwyn United
14/07
03:00
Napier City Rovers
Wellington Phoenix Res
2. Division - Group 1
14/07
12:00
Vard
Brattvåg
14/07
13:00
Sotra
Brann II
14/07
14:00
Jerv
Viking II
Division Intermedia
14/07
15:00
Martín Ledesma
Sportivo San Lorenzo
Primera Division
14/07
19:00
Alianza Atlético
Atlético Grau
14/07
21:00
Sport Boys
Sport Huancayo
14/07
21:15
Cusco FC
Melgar
Segunda Division
14/07
19:00
Ayacucho
Comerciantes
14/07
19:15
Alianza Universidad
Carlos Stein
14/07
21:15
Deportivo Binacional
Deportivo Municipal
Liga 1
14/07
17:00
CFR Cluj
Dinamo Bucureşti
FNL
14/07
11:00
Yenisey
KAMAZ
14/07
14:00
Shinnik
Rotor Volgograd
14/07
14:00
Ural
Sochi
14/07
16:00
Neftekhimik
Tyumen
14/07
16:30
Torpedo Moskva
SKA Khabarovsk
14/07
17:30
Rodina Moskva
Baltika
14/07
18:00
Chayka
Sokol Saratov
S. League
14/07
11:00
Hougang United
Young Lions
Premier League
14/07
01:30
Cayon
Village Superstars
14/07
23:00
Bath United
St. Peters
Segunda Division
14/07
14:00
La Luz
Atenas
Primera Division
14/07
14:00
Cerro
Cerro Largo
14/07
16:30
Fénix
Defensor Sporting
14/07
19:00
River Plate
Peñarol
Segunda Division
14/07
19:30
Tacuarembó
Torque
Primera Division
14/07
21:30
Wanderers
Progreso
NPSL
14/07
01:00
Des Moines United
Milwaukee Torrent
14/07
01:00
Dakota Fusion
Duluth
USL League Two
14/07
01:00
Blue Goose
Mississippi Brilla
14/07
01:00
AHFC Royals
Brazos Valley
14/07
01:00
Rochester
Milwaukee Bavarians
14/07
01:00
Des Moines Menace
Chicago Dutch Lions
NPSL
14/07
01:30
West Texas
Denton Diablos
USL League Two
14/07
02:00
New Mexico United II
Ogden City
NPSL
14/07
02:30
El Farolito
Napa Valley 1839
USL League Two
14/07
03:00
Davis Legacy
Academica
14/07
20:00
Oakland County
Kalamazoo FC
14/07
22:30
San Francisco City
SF Glens
USL Championship
14/07
03:00
Monterey Bay
Tulsa Roughnecks
14/07
04:00
Sacramento Republic
North Carolina
USL League One
14/07
01:00
Forward Madison
Central Valley Fuego
Copa Venezuela
14/07
22:00
Deportivo La Guaira
Rayo Zuliano
Club Friendlies 3
14/07
09:00
Primorje
Tolmin
14/07
10:00
Viktoria Otrokovice
Chrudim
14/07
10:00
Hillerød
Fremad Amager
14/07
10:30
Middelfart
Eintracht Norderstedt
14/07
11:00
Sporting Braga
Anderlecht
14/07
11:00
Vendsyssel
Thisted
14/07
12:00
Rot-Weiss Essen
Hoffenheim II
Club Friendlies 4
14/07
12:00
Zagłębie Lubin II
Carina Gubin
14/07
12:00
Hilden
Sprockhövel
Club Friendlies 3
14/07
12:30
Bersenbrück
Borussia M'gladbach II
14/07
13:00
SC Freital
Dynamo Dresden
14/07
13:00
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Hanau 93
14/07
13:00
Brøndby
Dynamo Kyiv
14/07
13:00
Wehen Wiesbaden
FC Gießen
Club Friendlies 4
14/07
13:00
Bruchsal
Mechtersheim
14/07
13:00
Dynamo Schwerin
Wandsbeker TSV Concordia
Club Friendlies 3
14/07
14:00
Sandviken
Brage
Club Friendlies 1
14/07
14:00
Železničar Pančevo
Trabzonspor
Club Friendlies 3
14/07
14:00
Karpaty
Bukovyna
14/07
14:00
LNZ Cherkasy
Livyi Bereh
14/07
14:00
TSV Sasel
Todesfelde
14/07
14:00
Jahn Regensburg
Eltersdorf
Club Friendlies 4
14/07
14:00
Kray
Westfalia Herne
Club Friendlies 3
14/07
14:30
Obolon'-Brovar
Epitsentr Dunayivtsi
14/07
14:30
Vlašim
Sokol Zápy
Club Friendlies 4
14/07
14:30
Oberachern
Offenburger FV
Club Friendlies 3
14/07
15:00
Kolos Kovalivka
Chornomorets
14/07
15:00
Schalding-Heining
1860 München
14/07
15:00
Bohemians 1905
Trenčín
14/07
15:00
H&W Welders
Glentoran
14/07
15:30
Veres
Nyva Ternopil'
14/07
16:00
Hradec Králové
Táborsko
Club Friendlies 2
14/07
16:00
Antalyaspor
Akron
Club Friendlies 3
14/07
16:00
Mura
Zorya
Club Friendlies 2
14/07
16:00
Rizespor
Shakhtar Donetsk
Club Friendlies 3
14/07
16:30
Septemvri Sofia
Yantra 1919
Club Friendlies 4
14/07
17:00
Sloga Doboj
Petrovac
Club Friendlies 3
14/07
17:00
Zagłębie Lubin II
Miedź Legnica
Club Friendlies 4
14/07
17:00
Zeljeznicar
Bani Yas
Club Friendlies 3
14/07
18:00
Koper
Istra 1961
14/07
18:00
Napredak
Radnik Surdulica
    ajax-loader